Šok! Známý šéfkuchař Valíček vařil menu z lidského masa!

Oblíbený kuchař a showman David Valíček se naštěstí neuchýlil k žádnému kanibalismu. Jednalo se jen o natáčení promo spotu k blížícímu se ParaFestu. Miniatury jednotlivých vystupujících symbolizovaly hlavní pilíře bohatého programového menu zbrusu nového festivalu, které připravil ve svém Food Atelieru právě David Valíček. ParaFest otevírá festivalovou sezónu v Ostravě už za dva týdny!

ParaFest se koná v ostravském Trojhalí Karolina od 5. do 7. května 2022. Tento festival má být naprosto unikátní svým komplexním pojetím. Není určen jen dětem, jen náctiletým, kteří si chtějí vychutnat hudbu, jen rodinám nebo jen zdravým. Je prostě pro všechny, bez rozdílu! A to deklaruje také zbrusu nový klip ParaFestu. V tom si hlavní roli zahrál šéfkuchař David Valíček, hudebníci z kapely Nedivoč, hlavní tvář ParaFestu kulturista a vozíčkář Dan Minster nebo školačka Klaudie Kobierská a tlumočnice do znakového jazyka Zuzana Pavliňáková. To vše na motivy nového hitu Kapitána Dema „Něco tomu chybí“. „Bylo zábavné si představovat, že vkládám do hrnce fakt reálné lidi, ale ne, nebojte se, to fakt nechystám a vše je jen dílem filmařů. Všichni jsme natáčení přežili a těšíme se už na návštěvníky ParaFestu osobně v Trojhalí,“ dodal ke klipu šéfkuchař David Valíček. Ani výběr hudby klipu není náhodný. „Chtěli jsme dokázat, že i když někomu něco chybí, své smysly, touhu po hudbě či sportu ukojí právě na ParaFestu. Bez rozdílu je náš program určen všem a tento festival si chceme vychutnat společně,“ řekla programová ředitelka ParaFestu Zuzana Janošová.

ParaFest uspokojí všechny smyslové buňky!

Bohatý sportovní program pro děti základních a středních škol, ochutnávka parasportů, talkshow s Jakubem Kohákem, Kapitán Demo, The Tap Tap, Martin Svátek a taky unikátní gastrozóna a mnoho dalšího. To vše je na programu ParaFestu, na kterém od začátku spolupracuje také šéfkuchař David Valíček. „Jsme šťastní lidé, že můžeme vše cítit, vnímat. Nechci si proto na ParaFestu hrát na žádného gastromága. Chci být po boku těm lidem, kteří to tak nemají a chci si s nimi společně užít kuchyň, přizpůsobit jim ten zážitek, dopřát jim ho a prostě jen mít radost z toho, že můžeme vařit a vnímat chutě různými smysly,“ řekl k připravované gastro scéně ParaFestu David Valíček.

A jak se mu jeho menu povedlo můžete shlédnout v rámci promo klipu ParaFestu už nyní. První ochutnávka programu se servíruje už 5. května v ostravském Trojhalí Karolina! Těšíme se na všechny návštěvníky, bez rozdílu! Vstupenky v prodeji na smsticket.cz.

Sdílejte novinku